KKDPY (KIRSAL KALKINMA YATIRIMLARINI DESTEKLEME PROGRAMI)

Ortak tarım politikası, kırsal kalkınmayı destekleyen finansman ve eylemler yoluyla, kırsal alanların canlılığını ve ekonomik canlılığını destekler. Kırsal kalkınma yatırımlarını destekleme programı hayata geçirilmeden önce tüm süreçler detaylı bir şekilde takip edilmeli ve incelenmelidir.

Kırsal kalkınma, tüm kırsal alanların sosyal, çevresel ve ekonomik sürdürülebilirliğini güçlendirerek gelir desteklerinin ve piyasa önlemlerinin tüm alanlarını güçlendiren ortak tarım politikasının bir parçasıdır.

Bu program, üç uzun vadeli hedef aracılığıyla kırsal alanların sürdürülebilir kalkınmasına katkıda bulunur:

  • Tarım ve ormancılığın rekabet gücünü artırmak;
  • Doğal kaynakların ve iklim eyleminin sürdürülebilir yönetimini sağlamak;
  • İstihdam yaratılması ve sürdürülmesi de dahil olmak üzere kırsal ekonomilerin ve toplulukların dengeli bir bölgesel kalkınmasının sağlanması.

İletişime Geç

Kobiset Danışmanlık olarak sizlerin hizmetine sunmuş olduğumuz KKYDP hakkında görüşmek için iletişime geçebilirsiniz.

Bu program sayesinde çiftçilere hibe desteği verilerek tüm bu olumlu sonuçların sağlanması için çalışmalar yapılır. Firmamızda bu konuda tüm çiftçilere destek olmakta ve en iyi hibe desteğini alabilmeleri için gerekli olan tüm çalışmaları yerine getirmektedir.

Bu program ile ne gibi hedefler belirlenmiştir, hep birlikte bir göz atalım:

  • Tarım, ormancılık ve kırsal alanlarda bilgi transferini ve yeniliği teşvik etmek;
  • Her türlü tarım faaliyetinin yaşayabilirliğini ve rekabet gücünü artırmak, yenilikçi çiftlik teknolojilerini ve sürdürülebilir orman yönetimini teşvik etmek;
  • Tarımda gıda zinciri organizasyonunu, hayvan refahını ve risk yönetimini teşvik etmek;
  • Tarım, gıda ve ormancılık sektörlerinde kaynak verimliliğini teşvik etmek ve düşük karbonlu, iklime dayanıklı bir ekonomiye geçişi desteklemek;
  • Tarım ve ormancılıkla ilgili ekosistemleri restore etmek, korumak ve geliştirmek;
  • Kırsal alanlarda sosyalliği artırmak, yoksulluğu azaltmayı ve ekonomik kalkınmayı teşvik etmek.

Firmamız, çiftçilerin, kırsal işletmelerin, yerel örgütlerin, kamu otoritelerinin ve farklı sektörlerden bireylerin yerel eylem gruplarını oluşturmak üzere bir araya geldiği bir yaklaşımı hedef almıştır. Firmamız, kendi yerel kalkınma stratejilerini hazırlar ve kendi bütçelerini yönetir.

Firmamız bu yaklaşımı ile yerel topluluklardaki bağları güçlendirir, sektörler arasında yenilikleri teşvik eder ve ulusal düzeylerde bilgi paylaşımını kolaylaştırır.

Yıllardan beri sağladığı başarı sayesinde, daha geniş topluluk liderliğindeki yerel kalkınmanın bir parçası olarak firmamız, bugün daha gelişmiş düzeyde hizmet vermektedir. Firmamız, dün olduğu gibi bugün de, kırsal alanda ekonomik, kültürel, sosyal ve çevresel faydaları olan on binlerce projeyi yönetiyor.

Sizler de bu projeden yararlanarak yukarıda bahsettiğimiz tüm avantajları elde edebilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçerek daha detaylı bilgiye sahip olabilir ve hayalinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Tüm hakları Kobiset Danışmanlık'a aittir. Web Tasarım Pan Dijital
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?