İSO BELGELERİ (9001, 14001, 45001, 27001)

ISO sertifikası almak için bir şirket veya kuruluş, kendi iç süreçlerini, prosedürlerini ve standartlarını bildiren belgeler sunmalıdır. Bu belgeler (veya Kalite Yönetim Sistemi), bir şirketin sürekli olarak kaliteli ürün ve hizmetler sunabildiğini belirler.

Sizler de ISO sertifikası almayı mı hedefliyorsunuz? En son oluşturulan ISO 9001 gerekliliklerini mi arıyorsunuz? ISO 9001’in son sürümünden bu yana önemli ölçüde değişimler gerçekleşmiştir ve firmamız tüm bu değişiklikleri adım adım takip etmektedir.

Kalite yönetim sistemlerinizi oluşturmak, uygulamak ve sürdürmek, herhangi bir şirket için önemli bir belge edinme gereksinimini doğurmaktadır. Bir şirketin sağladığı ürün ve hizmetlerin kalitesini destekleyen prosedüre sahip olan belgeler tüm politikaları resmileştirmektedir. Tüm politikaları resmileştirmenin en iyi yolu ise ISO standardını takip etmek ve ISO 9001 sertifikasını almaktır.

ISO 9001 olarak bilinen uluslararası standart, bir şirketin sürekli olarak uluslararası kalitede ürün ve hizmetler sunabileceğini belirleyen bir sistem için gereksinimlerin bir listesini verir. Dünya çapında kullanılan bu belge müşteri deneyimini ve memnuniyetini iyileştirmeyi hedefler. Firmamız tüm işletme sahipleri için bu belgelerinin önemini bilmekte ve sizin için tüm avantajları hesap etmektedir.

İletişime Geçin

Kobiset Danışmanlık olarak sizlerin hizmetine sunmuş olduğumuz ISO Belgeleri (  (9001, 14001, 45001, 27001) hakkında görüşmek için iletişime geçebilirsiniz.

Gereksinimleri belirleyen birçok uluslararası standart olmasına rağmen, ISO 9001 dünyada en yaygın olarak benimsenen kalite yönetim sistemi standartlarından olmaya devam etmektedir. Diğer popüler standartlar arasında ISO 14001 – çevre yönetimi, ISO 45001 – iş sağlığı ve güvenliği ve ISO 27001 – BT güvenliği ve veri yönetimi sistemleri sayılabilir.

Yukarıda bahsettiğimiz tüm belgeler işletmeler için çok önemlidir ve farklı anlamlar içermektedir. Bu belgelere sahip olduğunuz takdirde müşteri ve yasal gereklilikleri, müşteri memnuniyeti, ürün ve hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz. Liderlik, stratejik yön ve operasyonel amaç belirlemeniz kolaylaşacaktır. Kaliteyi iyileştirmek için yeterli bilgi ve erişeme ulaşma eğitimlerine sahip olacak planla, yap, kontrol et, önlem al döngüsünü ve etkileşim oranını düzenleyebilirsiniz. Firmamızdan danışmanlık hizmeti alarak tüm belgelere ve avantajlara sizler de sahip olabilirsiniz.

Her Şeyi Tek Başınıza Yönetmeye Çalışmayın!

ISO Denetçilerimiz ve Kalite Yöneticisi Eğitmenlerimiz yıllardır bu sektördeler ve yıllardan beri binlerce küçük işletmeye ve büyük kuruluşa sertifika almaları için ihtiyaç duydukları araçları sağlamaktadırlar.

Bu süreci sıfırdan takip etmek için ihtiyacınız olan her şeyi oluşturmaya çalışmak yerine, bizlerden yardım alabilirsiniz. Tek bir girdi veya çıktıyı kaçırmadan dokümantasyonunuza yardımcı olacak prosedürlerimiz, şablonlarımız, kontrol listelerimiz, süreç haritalarımız, formlarımız ve boşluk analizi araçlarımız bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm hakları Kobiset Danışmanlık'a aittir. Web Tasarım Pan Dijital
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?